Loading color scheme

Privacy policy

msze św. i nabożeństwa


                     

TRZYDZIESTA CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata
 22.11.2020
(biały)    730    1) + Sławomira i Zdzisława Struzików  
     1000    1) + Zofię Koral w 7 rocz. śmierci
               
     1200    1) – Za Parafian                        
     1600    1) + Pawła Makucha w 4 rocz. śm., Janinę Jana Kutów, zm. z rodz.
        Mizgałów, Kutów i Makuchów

 


   INTENCJE MSZALNE 23 – 29 LISTOPADA 2020 r.
(Modlimy się za ...)
PONIEDZIAŁEK
Dzień Powszedni
23.11.2020
(zielony)        
     16.30.    + Edwarda Jaworskiego – od Eli Michalik z rodziną   
     17.00.    + Wiesława Śledzika w 21 rocz. śmierci           
WTOREK
Wspomnienie Św. Męczenników: Andrzeja Dung-Lac, Prezbitera i Towarzyszy
  24.11.2020
(czerwony)          
     16.30.    + Stanisławę Stęplowską – od sąsiadów Urbańczyków z rodziną                
     17.00.    + Czesławę Rączkowską, Franciszka Pawlusia, zm. z rodz.
                     Rączkowskich, Leszkiewiczów i Bińkiewiczów
                  
 ŚRODA
Dzień Powszedni
25.11.2020
(zielony)            
     16.30.    + Stanisławę Bogunię – od Heleny Lampy z rodziną              
     17.00.    + Antoniego Walerię Andrzeja Nowickich, Ryszarda Romana
       Grzybków                  
CZWARTEK
Dzień Powszedni
26.11.2020
(zielony)        
     16.30.    + Marię Niewiadomską – od Renaty i Jana Borowików i Elżbiety
        Koza   
     17.00.    + Beatę Nocuń – od rodz. Kitów i rodz. Szadkowskich    
         
PIĄTEK
Dzień Powszedni
27.11.2020
(zielony)        
     16.30.    + Andrzeja Grzywnę – od swatów Michalików z córką Joanną            
     17.00.    + ZA ZMARŁYCH ...         
SOBOTA
Dzień Powszedni
28.11.2020
(zielony)           
     16.30.    + Tadeusza Magierę – od syna Adama z żoną                          
     17.00.    + Wacława Duchowicza w 10 rocz. śmierci                                  


PIERWSZA NIEDZIELA ADWENTU
 29.11.2020
(fioletowy)    

       7.30.    + Hannę Eugenię Stanisława Radełczyków, Stanisława Fiderka  
     10.00.    + Janusza Grzesiaka, Zofię i Jana Grzesiaków
               
     12.00.     – Za Parafian                        
     16.00.    + Krystynę Kazimierza Golisów, Stanisława Ziębacza